دانشگاه علامه طبق ضوابط عمل کرده است | پردیس خودگردان نیمه حضوری


دانشگاه علامه طبق ضوابط عمل کرده است | پردیس خودگردان نیمه حضوری

دانشگاه علامه طبق ضوابط عمل کرده است

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی اعتراض دانشجویان دکتری را بدون توجیه عنوان کرد و گفت: در اعلام ظرفیت دقیقا عنوان شده بود کلاس‌ ها در پردیس نیمه حضوری دانشگاه علامه برگزار خواهند شد.

در دفترچه، پردیس خودگردان نیمه حضوری قید شده بوده است

حجت الاسلام سید صدرالدین شریعتی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: دانشگاه علامه طباطبایی طبق ضوابط عمل کرده و دقیقا در دفترچه، پردیس خودگردان نیمه حضوری قید شده بوده است.

اعتراض دانشجویان دکتری نوبت دوم که درمرحله تکمیل ظرفیت پذیرش شده اند

وی اعتراض دانشجویان دکتری نوبت دوم که درمرحله تکمیل ظرفیت پذیرش شده اند را بدون توجیه عنوان کرد و گفت: دانشگاه علامه در ساختمان اصلی جایی نداشت که بتواند دانشجویی پذیرش کند برای همین عنوان کرده بود که دانشجویان را در پردیس نیمه حضوری خواهد پذیرفت.

این دانشجویان در نوبت دوم پذیرفته شده اند

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی درپاسخ به این سئوال که این دانشجویان در نوبت دوم پذیرفته شده اند نه در دوره های پولی یادآور شد: محل برگزاری کلاس ها پردیس دانشگاه عنوان شده بود و این دانشجویان نسبت به این مساله اشراف داشتند مصاحبه داده و سپس پذیرفته شدند.

اعتراض دانشجویان پذیرفته شده در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علامه و تجمع در مقابل وزارت علوم

امروز حدود ۴۰ نفر از این دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه علامه که در مرحله تکمیل ظرفیت با اعلام سازمان سنجش به عنوان دانشجوی نوبت دوم پذیرفته شدند در مقابل وزارت علوم تجمع کرده و خواهان پاسخگویی مسئولان وزارت علوم بودند.

معرفی این تعداد دانشجویان علامه برای پردیس پولی دانشگاه علامه توسط خود دانشگاه

مشکل اصلی این دانشجویان این بود که در دوره نوبت دوم پذیرش شده اند اما دانشگاه علامه این دانشجویان را برای تحصیل به پردیس پولی خود که باید دانشجویان برای دوره چهار ساله دکتری مبلغی بین ۴۵ تا ۵۵ میلیون تومان پرداخت کنند، معرفی کرده و به آنان گفته در واقع دانشجوی پردیس خودگردان به شمار می آیند نه نوبت دوم.

عضویت در خبرنامه دکتری

عضویت در خبرنامه دکتری پی اچ دی ای سی (در جریان تمام خبرهای دکترا باشید)
مطالب و اخبار سایت دکترای پی اچ دی ای سی را از طریق ایمیل آگاه شده و بخوانید.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر